Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1799168
10195
326
PcsVm jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, 29×21 cm 1812616
10196
326
Perlrott jelzéssel: Öregapó. Akvarell, papír, 41×28 cm
1814218
10197
326
Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm
1812408
10198
326
Pirk jelzéssel: Álló nő. Akvarell, papír, felcsavarva, 59×31 cm
1734857
10199
326
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm
1743914
10200
326
28000
1806813
10201
326
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29,5 cm
1735122
10202
326
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm
1804690
10203
326
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent 1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1818045
10204
326
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából)
1813344
10205
326
Róna jelzéssel: Huszárok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 60×84 cm
1794900
10206
326
Rutieh jelzéssel: Kacsák a tó felett. Olaj, vászon, keretben, 45×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF