Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1726548
10343
326
Jelzés nélkül: Szoknyában ülve, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm 1726544
10344
326
Jelzés nélkül: Idős akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm 1751831
10345
326
Jelzés nélkül: Tengerész, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×18 cm 1782601
10346
326
Jelzés nélkül: Barátnők. Olaj, falemez, keretben, 40×30 cm 1815106
10347
326
Jelzés nélkül: Erdős táj házakkal. Akvarell, papír, 23×36 cm
1770502
10348
326
Jelzés nélkül: Utolsó vacsora. Olaj, vászon, Sérült. 120x70 cm
1815082
10349
326
Jelzés nélkül: Park részlet. Akvarell, papír, 38×28 cm
1800328
10350
326
Jelzés nélkül: 4 db linómetszet, papír, 11×12 cm (4×)
1800276
10351
326
Jelzés nélkül: Tehén pásztor. Linó, papír, 28×30 cm
1800209
10352
326
Jelzés nélkül: 2 db humoros színezett rézkarc, papír, egyik üvegezett keretben, 9,5×12 cm
1776715
10353
326
1810608
10354
326
Madonna és Jézus, kézzel festett erdélyi üvegikon. Kopásokkal 40x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF