Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 351

Jelzés nélkül: Szoknyában ülve, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
10343.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Idős akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm
10344.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Tengerész, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×18 cm
10345.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Barátnők. Olaj, falemez, keretben, 40×30 cm
10346.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdős táj házakkal. Akvarell, papír,  23×36 cm
10347.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Utolsó vacsora. Olaj, vászon, Sérült. 120x70 cm
10348.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Park részlet. Akvarell, papír, 38×28 cm
10349.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: 4 db linómetszet, papír, 11×12 cm (4×)
10350.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Tehén pásztor. Linó, papír, 28×30 cm
10351.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: 2 db humoros színezett rézkarc, papír, egyik üvegezett keretben, 9,5×12 cm
10352.

Rufpreis:
4 000 HUF

10353.

Rufpreis:
1 400 HUF

Madonna és Jézus, kézzel festett erdélyi üvegikon. Kopásokkal 40x30 cm
10354.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF