Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II köt. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
16364.

Rufpreis:
2 000 HUF

16365.

Rufpreis:
1 000 HUF

Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
16366.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Szembenézve, Versek, Bp., 1947. Révai. Első kiadás! Könyvtesttől elvált borítóval
16367.

Rufpreis:
800 HUF

16368.

Rufpreis:
2 000 HUF

16369.

Rufpreis:
800 HUF

16370.

Rufpreis:
3 000 HUF

16371.

Rufpreis:
800 HUF

Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16372.

Rufpreis:
1 000 HUF

16373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Franczia-magyar szótár. Pest, 1865. Heckenast. 515p. Korabeli félbőr kötésben
16374.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16375.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF