Ady Endre: Halottak élén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Negyedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
Ady Endre: Vér és arany. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Nyolcadik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
Ady Endre: Az Illés szekerén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
Ady Endre: Uj versek. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Hetedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
Falu Tamás: A délutánból este lesz. Bp., (1935.), Singer és Wolfner, 129 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil velúrbőr-kötésben, a borító megviselt, de belül jó állapotban. A szerző által Hegedüs Rózsának, Hegedüs Loránt és ifj. Hegedüs Sándor hugának, id. Hegedüs Sándor és Jókay Jolán lányának dedikált példány. Ritka.
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
Balassa József: A magyar nyelv szótára I-II. kötet. Bp.,1940, Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a II. kötet elülső kötéstáblája foltos, egyébként jó állapotban.
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.