https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ady Endre: Halottak élén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Negyedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
1
16352.

Ady Endre: Halottak élén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Negyedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Vér és arany. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Nyolcadik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
1
16353.

Ady Endre: Vér és arany. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Nyolcadik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Az Illés szekerén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
1
16354.

Ady Endre: Az Illés szekerén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Uj versek. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Hetedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
1
16355.

Ady Endre: Uj versek. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Hetedik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.
1
16356.

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. Jó állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
1
16357.

Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
1
16358.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Falu Tamás: A délutánból este lesz. Bp., (1935.), Singer és Wolfner, 129 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil velúrbőr-kötésben, a borító megviselt, de belül jó állapotban. A szerző által Hegedüs Rózsának, Hegedüs Loránt és ifj. Hegedüs Sándor hugának, id. Hegedüs Sándor és Jókay Jolán lányának dedikált példány. Ritka.
1
16359.

Falu Tamás: A délutánból este lesz. Bp., (1935.), Singer és Wolfner, 129 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil velúrbőr-kötésben, a borító megviselt, de belül jó állapotban. A szerző által Hegedüs Rózsának, Hegedüs Loránt és ifj. Hegedüs Sándor hugának, id. Hegedüs Sándor és Jókay Jolán lányának dedikált példány. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
1
16360.

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
1
16361.

Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balassa József: A magyar nyelv szótára I-II. kötet. Bp.,1940, Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a II. kötet elülső kötéstáblája foltos, egyébként jó állapotban.
1
16362.

Balassa József: A magyar nyelv szótára I-II. kötet. Bp.,1940, Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a II. kötet elülső kötéstáblája foltos, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
1
16363.

Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse