https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nyárády József: Árvető könyvvitel. Táblázatos és átíró módszerek keretében. Bp., 1941, Officina. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
1
16376.

Nyárády József: Árvető könyvvitel. Táblázatos és átíró módszerek keretében. Bp., 1941, Officina. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.
1
16377.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Irodalom Jelesei (10 kötet) és Nemzeti Irodalmunk Jelesei (3 kötet) sorozatok 13 kötete. Bp.,1928-1939, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, három kötet foltos, hullámos borítóval és lapokkal.
1
16378.

Magyar Irodalom Jelesei (10 kötet) és Nemzeti Irodalmunk Jelesei (3 kötet) sorozatok 13 kötete. Bp.,1928-1939, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, három kötet foltos, hullámos borítóval és lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Surányi Miklós műveinek emlékkiadása sorozat 12 kötete. (3-13.,15. kötetek.) Bp.,1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, foltos, hullámos, ázott lapokkal.
1
16379.

Surányi Miklós műveinek emlékkiadása sorozat 12 kötete. (3-13.,15. kötetek.) Bp.,1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, foltos, hullámos, ázott lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.
1
16380.

Eötvös József emlékbeszédei. (Pest, 1868, Ráth Mór), nyomtatott Holzhausen Adolfnál, Bécsben, 333 p. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, a borítója kopott, a címlapja hiányzik, pár lap foltos, néhol ceruzás aláhúzásal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.
1
16381.

Edgar Allan Poe: Az arckép. A fekete macska. Monumenta Literarum II. sorozat 10. szám. Angolból fordította Mikes Lajos. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 21 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, megviselt, de belül jó állapotban.Megjelent 600 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar kereskedő könyve I-II, IV. kötet. (A III. kötet hiányzik.) Szerk: Dr. Schack Béla. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája. Kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Bp., 1907-1911, Révai. Átkötött modern egészvászon-kötésben, az átkötést leszámítva jó állapotban.
1
16382.

A magyar kereskedő könyve I-II, IV. kötet. (A III. kötet hiányzik.) Szerk: Dr. Schack Béla. A kereskedelmi tudnivalók enciklopédiája. Kereskedők, pénzintézeti tisztviselők, iparosok, bírák, ügyvédek és hivatalnokok számára. Bp., 1907-1911, Révai. Átkötött modern egészvászon-kötésben, az átkötést leszámítva jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nádai Pál: Az élet művészete. 1-2. köt. Bp., 1914, Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
16383.

Nádai Pál: Az élet művészete. 1-2. köt. Bp., 1914, Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Búvár zsebkönyvek 62 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ismétlődésekkel (6 db), változó, többségében jó állapotban.
1
16384.

Búvár zsebkönyvek 62 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ismétlődésekkel (6 db), változó, többségében jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tömörkény István: Vízenjárok és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Átkötött félvászon-kötés, ex libri-szel. Első kiadás.
1
16385.

Tömörkény István: Vízenjárok és kétkezi munkások. Szeged, 1902, Engel Lajos. Átkötött félvászon-kötés, ex libri-szel. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.
1
16386.

Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1874, Ráth Mór. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, aranyozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
16387.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse