https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a gerincén sérüléssel, az elülső előzéklapján beragasztott nyomtatványokkal, ex libris-szel.
1
16388.

Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a gerincén sérüléssel, az elülső előzéklapján beragasztott nyomtatványokkal, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sinka István: Az élők félnek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia, ("Jövő"-ny.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, a szerző arcképével, foltos.
1
16389.

Sinka István: Az élők félnek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia, ("Jövő"-ny.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, a szerző arcképével, foltos.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947], Körmendy, 108 p. Kiadói papírkötésben, illusztrált papírborító nélkül.
1
16390.

Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947], Körmendy, 108 p. Kiadói papírkötésben, illusztrált papírborító nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
1
16391.

Kosztolányi Dezső: Ábécé. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei V. kötet. Bp.,(1942), Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
F.W. Bain öt műve: Holdsarló. Isteni hamvak. Az alkony köntöse. A hajnal leánya. A testetöltött hó. Fordította Baktay Ervin. Bp.,1918-192, Rózsavölgyi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az elülső előzéklapokon ajándékozási sorokkal, bejegyzésekkel, ex libris-szekkel, jó állapotban. Megjelent 5000 (Holdsarló, Isteni hamvak, Az alkony köntöse), és 3000 (A hajnal leánya, A testetöltött hó) példányban.
1
16393.

F.W. Bain öt műve: Holdsarló. Isteni hamvak. Az alkony köntöse. A hajnal leánya. A testetöltött hó. Fordította Baktay Ervin. Bp.,1918-192, Rózsavölgyi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, az elülső előzéklapokon ajándékozási sorokkal, bejegyzésekkel, ex libris-szekkel, jó állapotban. Megjelent 5000 (Holdsarló, Isteni hamvak, Az alkony köntöse), és 3000 (A hajnal leánya, A testetöltött hó) példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rabindranath Tagore három műve:  Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
1
16394.

Rabindranath Tagore három műve: Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József, B(áró): A' karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
1
16395.

Eötvös József, B(áró): A' karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János kisebb költeményei. Második kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256+2 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
1
16396.

Arany János kisebb költeményei. Második kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 256+2 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes Modorában. Győry Miklós rajzaival. Hungária könyvek 12. Bp., 1946, Hungária ny. Egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült hiányos gerinccel. 590. számú számozott, dr. Grossmann Ferenc részére szóló példány!
1
16397.

Madách Imre: A civilizátor. Komédia Aristophanes Modorában. Győry Miklós rajzaival. Hungária könyvek 12. Bp., 1946, Hungária ny. Egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült hiányos gerinccel. 590. számú számozott, dr. Grossmann Ferenc részére szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János összes munkái 7-8. köt.: Drámai fordítások. Bp., 1885, Ráth Mór. Kissé sérült, gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
16398.

Arany János összes munkái 7-8. köt.: Drámai fordítások. Bp., 1885, Ráth Mór. Kissé sérült, gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borító sarka foltos, de egyébként jó állapotban.
1
16399.

Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Elbeszélések. Ambrus Zoltán munkái XI. Bp., 1908, Révai. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó borító sarka foltos, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet:  Gárdonyi Géza: Arany morzsák.  Gárdonyi Géza: Magyarul így! Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet.  Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.
1
16400.

Gárdonyi Géza munkái sorozat 5 kötet: Gárdonyi Géza: Arany morzsák. Gárdonyi Géza: Magyarul így! Dr. Gárdonyi József: Az élő Gárdonyi I-II. kötet. Dr. Gárdonyi József: Dankó Pista. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse