Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16244.

Rufpreis:
2 400 HUF

16245.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16246.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hugh Lofting: Doktor Dolittle és az állatok. Reiter László rajzaival. Fordította: Csánk Endre. Bp.,(1933), Káldor, Világosság Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Székely László: Paca Pali vitézi tettei. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1937), Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, hiányzó előzéklappal.
16248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faludy György: Európai költők antológiája. József Attila emlékének. Bp., (1946), Cserépfalvi, 361+2 p.Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír-védőborítóban, a papírborító ketté szakadt, szakadozott, és a gerince foltos.
16249.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikes Kelemen: Mulatságos napok. Kiadta az eredeti kéziratból, és életrajzi bevezetéssel ellátta Abafi Lajos. Bp., é.n., Aigner Lajos, VIII+341+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Tőry Emil (1863-1928) építész névbélyegzőjével.
16250.

Rufpreis:
3 000 HUF

16251.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

16252.

Rufpreis:
8 000 HUF

16253.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava. / Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp.,1985, Hazafias Népfront-Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőfóliában. Számozott (2150/753.) példány.
16254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16255.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF