Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Jean Effel: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Fordította: Kolozsvári Grandpierre Emil. Bratislava, 1968, Epocha. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója foltos.
16218.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyimesi László 2 könyve:  Kérdezd meg Bulendát! (Sörkeksz a Vakegérből.) Még egy kört, Bulenda! (Sörkeksz a Vakegérből II.) Bp.,2002-2004, KKDSZ. Kiadói papírkötés.   A Kérdezd meg Bulendát! c. könyv a szerző, Gyimesi László (1948-) által dedikált.
16219.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által dedikált. A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
16220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, a réz kapocs nem záródik.
16221.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Őszikék. Összeállította: Borbíró Zsóka. Bp.,2000, Novella. Kiadói aranyozott velúr-kötés.
16222.

Rufpreis:
800 HUF

16223.

Rufpreis:
1 400 HUF

16224.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
16225.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal.  A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)
16226.

Rufpreis:
1 400 HUF

16227.

Rufpreis:
2 000 HUF

16228.

Rufpreis:
6 000 HUF

16229.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF