https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Magyar Könyvtár 69-70. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., (Hornyánszky V.-ny.), 76 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, az elülső borító elvált a könyvtesttől, ragasztott.
1
16292.

Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Magyar Könyvtár 69-70. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., (Hornyánszky V.-ny.), 76 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, az elülső borító elvált a könyvtesttől, ragasztott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Giovanni Verga: A farkas. Drámai jelenetek két felvonásban. Fordította: Radó Antal. Magyar Könyvtár 194. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 54+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, szakadt, sérült, kissé hiányos borítóval, a lapok szélein egér rágta nyomokkal, felvágatlan lapokkal.
1
16293.

Giovanni Verga: A farkas. Drámai jelenetek két felvonásban. Fordította: Radó Antal. Magyar Könyvtár 194. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 54+2 p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, szakadt, sérült, kissé hiányos borítóval, a lapok szélein egér rágta nyomokkal, felvágatlan lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Henri Lavedan: Elbeszélések. Fordította: Gábor Andor. Magyar Könyvtár 338. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos, javított gerinccel, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
1
16294.

Henri Lavedan: Elbeszélések. Fordította: Gábor Andor. Magyar Könyvtár 338. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos, javított gerinccel, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db a Magyar Könyvtár sorozatból:  Balassa Bálint válogatott költeményei. Életrajzzal bevezette és jegyzetekkel kísérte Erdélyi Pál. Magyar Könyvtár 186.  Barlám és Jozafát legendája és a Bod-kodex egy példája. A kódexek szövegéből bevezetéssel és jegyzetekkel kiadta Katona Lajos. Magyar Könyvtár 136. Quida: A kis tolvaj és egyéb elbeszélések. Fordította: Marosi Ilona. Magyar Könyvtár 274 p.  Bp., é.n., Lampel R: (Wodianer és Fiai.) Papírkötés, az első kettő átkötött, a harmadik rossz állapotban, szakadt, hiányos borítóval, szétvált kötéssel.
1
16295.

3 db a Magyar Könyvtár sorozatból: Balassa Bálint válogatott költeményei. Életrajzzal bevezette és jegyzetekkel kísérte Erdélyi Pál. Magyar Könyvtár 186. Barlám és Jozafát legendája és a Bod-kodex egy példája. A kódexek szövegéből bevezetéssel és jegyzetekkel kiadta Katona Lajos. Magyar Könyvtár 136. Quida: A kis tolvaj és egyéb elbeszélések. Fordította: Marosi Ilona. Magyar Könyvtár 274 p. Bp., é.n., Lampel R: (Wodianer és Fiai.) Papírkötés, az első kettő átkötött, a harmadik rossz állapotban, szakadt, hiányos borítóval, szétvált kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tolnai Mihály: Szent had azaz a lelki s testi szabadságokért fegyvert vont vitézek tüköre - Kolozsvár 1676 - (A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VI.) Bp.,1937, Bethlen-Nyomda Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé szakadt. Ritka.
1
16296.

Tolnai Mihály: Szent had azaz a lelki s testi szabadságokért fegyvert vont vitézek tüköre - Kolozsvár 1676 - (A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VI.) Bp.,1937, Bethlen-Nyomda Rt., 64 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé szakadt. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
16297.

Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Meszlényi Antal: A magyar jezsuiták a XVI. században. Szent István Könyvek 92. Bp,  1931, Szent István-Társulat.  Kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító alsó sarka kissé sérült, kissé hiányos.
1
16298.

Dr. Meszlényi Antal: A magyar jezsuiták a XVI. században. Szent István Könyvek 92. Bp, 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban, intézményi bélyegzővel, a hátsó borító alsó sarka kissé sérült, kissé hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth István: Magyar irodalom története. Magyar Irodalmi Ritkaságok 28. sz. Bp.,(1934), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a gerince kissé hiányos.
1
16299.

Horváth István: Magyar irodalom története. Magyar Irodalmi Ritkaságok 28. sz. Bp.,(1934), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, a gerince kissé hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Medgyesi Pál: Lelki ábéce. Magyar Irodalmi Ritkaságok 46. sz. Bp.,(1940), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt, a gerince hiányos, az utolsó négy lap elvált a könyvtesttől.
1
16300.

Medgyesi Pál: Lelki ábéce. Magyar Irodalmi Ritkaságok 46. sz. Bp.,(1940), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt, a gerince hiányos, az utolsó négy lap elvált a könyvtesttől.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Meszlényi Antal: A magyar katholikus egyház és az állam 1848/49-ben. Szent István Könyvek 58. Bp,  1928, Szent István-Társulat.  Kiadói papírborítóban, a hátsó kötéstábla sérült, kissé hiányos.
1
16301.

Dr. Meszlényi Antal: A magyar katholikus egyház és az állam 1848/49-ben. Szent István Könyvek 58. Bp, 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban, a hátsó kötéstábla sérült, kissé hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alfred J. Church: Elbeszélések a görög tragikus költőkről. Fordította: Névy László. Bp.,1882, Franklin-Társulat, 206+1 p.+ 4 t. Négy egészoldalas színes illusztrációval. Félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
1
16302.

Alfred J. Church: Elbeszélések a görög tragikus költőkről. Fordította: Névy László. Bp.,1882, Franklin-Társulat, 206+1 p.+ 4 t. Négy egészoldalas színes illusztrációval. Félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: A farkas. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1912, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a gerinc kissé sérült, a borító részben elvált a gerinctől, a fűzése laza, kijáró lapokkal. A borító Falus Elek munkája.
1
16303.

Molnár Ferenc: A farkas. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1912, Franklin-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a gerinc kissé sérült, a borító részben elvált a gerinctől, a fűzése laza, kijáró lapokkal. A borító Falus Elek munkája.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse