Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16437.

Rufpreis:
2 800 HUF

16438.

Rufpreis:
1 000 HUF

16439.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. Magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I. kötet. Bp., 1932, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
16441.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar Kabaret. II. kötet.  Geiger Richard festőművész rajzaival. (Összeáll. és bev. Hervay Frigyes.) Gyoma, 1912. Kner Izidor, 363+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas gerinccel,
16442.

Rufpreis:
3 000 HUF

16443.

Rufpreis:
1 600 HUF

16444.

Rufpreis:
1 400 HUF

16445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült.
16446.

Rufpreis:
1 600 HUF

16447.

Rufpreis:
800 HUF

16448.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF