Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán a halinán kis hiány.
16511.

Rufpreis:
1 600 HUF

16512.

Rufpreis:
2 800 HUF

16513.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat, (Fővárosi-nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
16514.

Rufpreis:
800 HUF

16515.

Rufpreis:
2 000 HUF

16516.

Rufpreis:
1 600 HUF

16517.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Groza Péter: A börtön homályában. Malmaison 1943-1944 telén. Nagyvárad, 1945, "Grafika" Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadozott borító szélekkel, javított gerinccel.
16518.

Rufpreis:
1 000 HUF

16519.

Rufpreis:
5 000 HUF

16520.

Rufpreis:
800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.
16521.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamvadó cigarettavég. Karády Katalin legkedvesebb dalai. Vál.: Vas Gábor. h. n., é. n., Zeneműkiadó. Kottafüzet, sérült papírkötésben.
16522.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF