https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 461
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1752111
16523
318
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye 1918-1936. Összeáll.: Vollay Ferenc. Debrecen, 1936, Városi Nyomda. Korpás Ferenc (?-?), a Verbőczy István Reálgimnázium igazgatójának ajándékozási bejegyzésével, javított papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1748862
16524
318
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikszáth Kálmán: Emlékezések, tanulmányok; A patronus és egyéb hátrahagyott írások. Bp., 1914-1923, Franklin (Mikszáth Kálmán hátrahagyott munkái 1-2.). Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1748851
16525
318
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1758170
16526
318
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1758164
16527
318
0
4400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1696217
16528
318
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Dózsa Ildikó: Életük kész ponyvaregény. Bp.,1984, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A csillagűzött szerető. Tudományos-fantasztikus elbeszélések. Válogatta és az utószót írta: Kuczka Péter. Fordította: Borbás Mária, Göncz Árpád, Papp Zoltán, Zachár Zsófia. Olcsó könyvtár. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. Makszim Gorkij: Itáliai mesék. Az utószót írta Ugrin Aranka. Fordította: Görög Imre. Olcsó könyvtár. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1657949
16529
318
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1697812
16530
318
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1701726
16532
318
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1732506
16533
318
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1694223
16534
318
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Munkácsy Kálmán: Szürkület. Tizennyolc elbeszélés. Bp., 1893, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1719959
16535
318
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926, Pantheon (,Globus-ny.), 188+3 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse