https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye 1918-1936. Összeáll.: Vollay Ferenc. Debrecen, 1936, Városi Nyomda. Korpás Ferenc (?-?), a Verbőczy István Reálgimnázium igazgatójának ajándékozási bejegyzésével, javított papírkötésben.
1
16523.

Egyetemes szavalókönyv. Válogatott hazafias, vallásos és vegyes költemények gyűjteménye 1918-1936. Összeáll.: Vollay Ferenc. Debrecen, 1936, Városi Nyomda. Korpás Ferenc (?-?), a Verbőczy István Reálgimnázium igazgatójának ajándékozási bejegyzésével, javított papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mikszáth Kálmán: Emlékezések, tanulmányok; A patronus és egyéb hátrahagyott írások. Bp., 1914-1923, Franklin (Mikszáth Kálmán hátrahagyott munkái 1-2.). Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
1
16524.

Mikszáth Kálmán: Emlékezések, tanulmányok; A patronus és egyéb hátrahagyott írások. Bp., 1914-1923, Franklin (Mikszáth Kálmán hátrahagyott munkái 1-2.). Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16525.

Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
1
16526.

Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
16527.

Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Dózsa Ildikó: Életük kész ponyvaregény. Bp.,1984, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A csillagűzött szerető. Tudományos-fantasztikus elbeszélések. Válogatta és az utószót írta: Kuczka Péter. Fordította: Borbás Mária, Göncz Árpád, Papp Zoltán, Zachár Zsófia. Olcsó könyvtár. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. Makszim Gorkij: Itáliai mesék. Az utószót írta Ugrin Aranka. Fordította: Görög Imre. Olcsó könyvtár. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
1
16528.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Dózsa Ildikó: Életük kész ponyvaregény. Bp.,1984, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A csillagűzött szerető. Tudományos-fantasztikus elbeszélések. Válogatta és az utószót írta: Kuczka Péter. Fordította: Borbás Mária, Göncz Árpád, Papp Zoltán, Zachár Zsófia. Olcsó könyvtár. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés. Makszim Gorkij: Itáliai mesék. Az utószót írta Ugrin Aranka. Fordította: Görög Imre. Olcsó könyvtár. Bp., 1979, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
16529.

Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
1
16530.

Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.
1
16532.

Nagy Olga: A havasi sátoros. Dávid Gyula meséi. Ciganisztikai tanulmányok 6. Bp., 1988, MTA Néprajz Kutató Csoport. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16533.

Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Munkácsy Kálmán: Szürkület. Tizennyolc elbeszélés. Bp., 1893, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
16534.

Munkácsy Kálmán: Szürkület. Tizennyolc elbeszélés. Bp., 1893, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926, Pantheon (,Globus-ny.), 188+3 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
1
16535.

Kozma Andor: Turán. Ősrege. Bp., 1926, Pantheon (,Globus-ny.), 188+3 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse