Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16497.

Rufpreis:
1 000 HUF

16498.

Rufpreis:
1 600 HUF

16499.

Rufpreis:
1 600 HUF

16500.

Rufpreis:
4 000 HUF

16501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerb Antal: Madelon, az eb. Révai könyvtár 7. Bp.,1947, Révai, 192 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16502.

Rufpreis:
1 600 HUF

16503.

Rufpreis:
4 000 HUF

16504.

Rufpreis:
3 000 HUF

16505.

Rufpreis:
800 HUF

Családi Kis Lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Újság Lapvállalat Kft. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16507.

Rufpreis:
1 000 HUF

16509.

Rufpreis:
1 000 HUF

16510.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF