Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16473.

Rufpreis:
800 HUF

16474.

Rufpreis:
1 600 HUF

16475.

Rufpreis:
800 HUF

16476.

Rufpreis:
2 000 HUF

16477.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Nagy Lajos, Hunyadi János, Mátyás király. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első három lap kijár, kissé laza fűzéssel.
16478.

Rufpreis:
800 HUF

Vidor Emil: Kalandozás a szavak világában. Bp.,(1942), Hungária. Kiadói papírkötés, foltos és kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos, szakadt elülső szennylappal.
16479.

Rufpreis:
800 HUF

René Maran: Batuala. Néger regény. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., é.n., Légrády, 163 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, kissé foltos, az utolsó két lap részben kijár, az első pár lap foltos.
16480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
16481.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tiszamarti Antal: Szeplőtlen magyarság. Írónak, olvasónak. A szerző Gergely Mihály írónak szóló dedikálásával!  (Ízléses nyelvhasználatra oktató, szószedetet és rengeteg példát tartalmazó könyv) Bp. 1943. Studium. 194 l. Fűzve, kiadói borítékban.
16482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kaffka Margit: A Révnél. Elbeszélések. Budapest, 1918, Franklin-Társulat.Átkötött félvászon, 238 p. Első kiadás! A lapok foltosak.
16483.

Rufpreis:
1 000 HUF

16484.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF