Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, de kijár a könyből, kopottas borítóval.
16328.

Rufpreis:
1 200 HUF

Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. kötet. Fordította: Sebestyén Károlyné. Otthon könyvtára. Bp.,1908, Phönix, (Jókai Könyvnyomda-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg Műintézete-kötése, kissé kopott borítóval, gerinccel.
16329.

Rufpreis:
1 200 HUF

16330.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádai Pál: Asszonyi pompa. Bp., 1926, Globus. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
16331.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy Endre: Phőbus védencei. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötésben, néhány lap kijár.
16332.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bertalan Tivadar két könyve:  A mindenség púpja. (Hármaskönyv, a szerző képeivel.) Szatirikon könyvek 1.  Hangok a papírgalacsinból. (A "szellemtések" anyagával.) A szerző rajzaival. Bp.,1997-2005, Alterra-Agroinform.  Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Bertalan Tivadar (1930-) dedikációival.
16333.

Rufpreis:
1 200 HUF

16334.

Rufpreis:
1 400 HUF

16335.

Rufpreis:
1 000 HUF

E. Philips Oppenheim: Az ártatlanok társasága. Pesti Hírlap Könyvek 136. Bp.,1930, Pesti Hírlap, (Légrády-Testvérek.)  Kiadói papírkötés.
16336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harsányi Zsolt: A féltékeny költő. Kuplék, dalok, sanzonok. Bp.,1920, Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
16337.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16338.

Rufpreis:
800 HUF

Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Rajzolta: Gábor Éva. Bp.,1960, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
16339.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF