Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16316.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16317.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olaj. Békéscsaba,[1926], Tevan. Átkötött egészvászon-kötés, ex-libris-szel. Első kiadás.
16318.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dóczi Lajos: Beszélyek és vázlatok. Dóczi Lajos munkái V. kötet. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
16319.

Rufpreis:
3 000 HUF

16320.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
16321.

Rufpreis:
2 000 HUF

16322.

Rufpreis:
2 000 HUF

Búcsú Vera: Erotokulinária. 2010, Endrei Könyvek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16323.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vági Andor: Kikötői kaland. DEDIKÁLT! Bp., Szerző. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, egyébként jó állapotban.
16324.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Anthológia a régebbi versekből. Modern Könyvtár - Magyar Költők XI. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16325.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erasmus: A balgaság dicsérete. Ford. Szabó András. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, Gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16326.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítással.
16327.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF