Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Saly Noémi: Pesti Csodabogarak. Bp., 2005, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés
16461.

Rufpreis:
1 800 HUF

16462.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1928, 1935  A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
16463.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel.
16464.

Rufpreis:
1 200 HUF

16465.

Rufpreis:
800 HUF

16466.

Rufpreis:
1 000 HUF

16467.

Rufpreis:
1 600 HUF

16468.

Rufpreis:
800 HUF

16469.

Rufpreis:
1 000 HUF

16470.

Rufpreis:
800 HUF

16471.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
16472.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF