Sipos András: A budavári nyomdász. A borítólapot Imre Gábor (1890-1976) iparművész tervezte. Kecskemét, 1942, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés.
Dr. Pálffy József, Heller József, Molnár Gábor, Pálffy István: Akinek inge vegye magára. A debreceni Dongó-Színpad legjobb műsorszámai. Debrecen, 1957, Hajdú-Biharmegyei Napló. Kiadói papírkötés.
Betűország második virágos kertje. Bp.,(1938), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 144 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy-két rajzot kiszíneztek.
Az okos sorsjátékos, vagy annak megmutatása. Útmutatás hogyan lehet [...] a lottójátékban [...] szerencsét találni. Pest, 1847, Beimel. Reprint! Kiadói műbőr kötés, védőlap kivágva, egyébként jó állapotban.
Tóthpál Gyula: Elementáris Szimmetria. Tóthpál Gyula (1941-2015) fotóművész kiállítási katalógusa. Bratislava, é.n., Západoslevenské tlaciarne n. p. Kiadói papírkötés. A fotóművész által Jókai Anna (1932-2017) írónőnek dedikált példány.