Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Gróf Széchenyi István Emlékkönyv. Szerk.: Nyesti Pál. Kiadja a gróf Széchenyi István emléke ápolására alakult bizottság. Bp., 1904, Krammer és Erhardt Könyvnyomda, 111 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval, belül jó állapotban.
16110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok. Az ifjúság és a nép számára. Bp.,é.n., Otthon Nyomda. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
16111.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Divald Kornél] Tarczai György: Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadó, festett, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
16112.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Szabóné Illéssy Piroska: Kis gazdasszony. Egy fiatal leányka naplójából. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, kopott, firkált borítóval, hiányzó szennylapokkal, firkált lapokkal, pár lapon folttal, kisebb sérüléssel, egy lapon (1/2. oldal) hiánnyal.
16113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rácz Vilmos: Párbaj-kodex és lovagias eljárás. Bp., [1923], Hornyánszky. Kissé elváló, kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Flautner Lajos: A Sziklakórház végnapjai. Hiába menekülsz. Bp., 2016, IAT. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16115.

Rufpreis:
2 000 HUF

16116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.
16117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bocskai Papp Lajos: Történeti elbeszélések. Az ifjúság számára. II. füzet. Debrecen, 1862, Telegdi K. Lajos, 90+1 p. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, hiányos borítóval, laza, sérült fűzéssel, foltos.
16118.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Vargha Károly: Mohács és környéke útikalauz. Pécs, 1961, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
16119.

Rufpreis:
1 000 HUF

16120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Új Magyar Lexikon I-VI. Második, változatlan továbbnyomás. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, fotókkal, ábrákkal, mellékletekkel illusztrált, jó állapotban.
16121.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF