Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 461
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1749202
16134
318
Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
1717189
16135
318
Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
1750612
16136
318
Lewes György Henrik: A philosophia története. Thalestől Comteig. II. kötet. Bp., 1877, M. Tud. Akadémia. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1757209
16137
318
MTA sorozat kötetei. 4 db: .Baksay: Homérosz Iliásza, Csengery: Euripides drámái. Némethy: A római elégia. Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Egységes, egészvászon sorozatkötésben. 1751555
16138
318
4400
5 perc angol. 3 db angol nyelvkönyv kezdőknek, újrakezdőknek és középhaladóknak. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 1757295
16139
318
Emil Ludwig: Goethe. Bp., é.n., Dick Manó k., 587 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
1757296
16140
318
1752104
16141
318
Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
1755309
16142
318
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc. Kiadói kemény kötésben kissé gyűrött védőborítóval. 1541977
16143
318
Turgenyev: Költemények prózában. Átírta Wildner Ödön. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói bordázött gerincű félbőr kötés, ex libris-szel. 1751576
16144
318
Nyirő József: A sibói bölény. Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. 1750515
16145
318
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Halinakötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF