Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
16134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Escher Károly-Vajda Miklós: Bajor Gizi. Bp.,1958, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
16135.

Rufpreis:
800 HUF

Lewes György Henrik: A philosophia története. Thalestől Comteig. II. kötet. Bp., 1877, M. Tud. Akadémia. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
16136.

Rufpreis:
800 HUF

MTA sorozat kötetei. 4 db: .Baksay: Homérosz Iliásza, Csengery: Euripides drámái. Némethy: A római elégia. Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Egységes, egészvászon sorozatkötésben.
16137.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 perc angol. 3 db angol nyelvkönyv kezdőknek, újrakezdőknek és középhaladóknak. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16138.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Emil Ludwig: Goethe. Bp., é.n., Dick Manó k., 587 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
16139.

Rufpreis:
1 800 HUF

16140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
16141.

Rufpreis:
800 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc. Kiadói kemény kötésben kissé gyűrött védőborítóval.
16142.

Rufpreis:
800 HUF

16143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyirő József: A sibói bölény. Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
16144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Halinakötésben, jó állapotban.
16145.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF