Gábor Andor: Tarka rímek. 77 vers. Bp.,(1913), Dick Manó,(Nap Nyomda Bt.-ny.), 128 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító elülső részét a bekötéskor felhasználták, magánkönyvtári, és tiszteletpéldány bebélyegzéssel. Első kiadás. A borító Faragó Géza (1877-1928) festő, grafikus, illusztrátor munkája.
Károli Gáspár: Két könyv. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Harsányi András. Magyar Irodalmi Ritkaságok 50. sz. Bp.,(1940), Budapesti Evangélikus Leánygimnázium,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 144 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Szíj Rezső. (Bp.), 1943, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 151 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sérült, hiányos, és az első 4-5 lap széle sérült, felvágatlan lapokkal.
Olcsó könyvtár 3 kötete: Két házaspár. Vígjáték Picard után. Fordította Csiky Gergely. Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Gyulai Pál: Jó éjszakát. Bp., 1885-1922, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az egyik kötet gerince javított.