Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

16280.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, és kiadói nyl-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, kiadói kartontokban, foltos karton-tokkal, de egyébként jó állapotban. Hasonmás kiadás.
16281.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Soltész Ferenc-Szinyei Endre: Ógörög-magyar szótár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint.
16282.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Veres Péter: Parasztsors-magyar sors. Bp.,é.n., Magyar Élet, 87+9 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított kötéssel, szakadt címlappal.
16283.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyáry Andor: Az erdők leánya. 1. évf. 17. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés.
16284.

Rufpreis:
1 600 HUF

16285.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16286.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, "Élet". Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16287.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tudor Arghezi: Ének az emberről. Fordította: Szemlér Ferenc. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.   Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
16288.

Rufpreis:
800 HUF

16289.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olcsó könyvtár 3 kötete:  Két házaspár. Vígjáték Picard után. Fordította Csiky Gergely.  Berczik Árpád: Nézd meg az anyját.  Gyulai Pál: Jó éjszakát.  Bp., 1885-1922, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az egyik kötet gerince javított.
16290.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, szakadásokkal.
16291.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF