Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

Zábráczky József: Jól van - jól van! Bp., 1922, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16268.

Rufpreis:
800 HUF

Bajza összegyűjtött munkái. 1-2. köt. Bp., 1861-1862, Heckenast. Egybekötve, foltos vászonkötésben, foltos lapokkal.
16269.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar kereskedelmi levelezés. Szerk.: Krisch Jenő - Thurzó Nagy Árpád. 2. rész. Bp., [1929], Révai. Papírkötésben, jó állapotban.
16270.

Rufpreis:
2 000 HUF

16271.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16272.

Rufpreis:
1 800 HUF

Shakespeare színművei. 1-6. köt. Bp., é. n., Ráth Mór.  Példányonként változó, részben piszkos, de jó állapotú díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
16273.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jankovics Marcell: Lélekiratok 1-2. kötet. Bp., 2007, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16274.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
16275.

Rufpreis:
1 000 HUF

16276.

Rufpreis:
1 800 HUF

16277.

Rufpreis:
800 HUF

16278.

Rufpreis:
1 000 HUF

16279.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF