Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest
Shakespeare színművei. 1-6. köt. Bp., é. n., Ráth Mór. Példányonként változó, részben piszkos, de jó állapotú díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.
Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.