Vegyes mesekönyv tétel, 4 db: Miroslav Válek: Az elvarázsolt erdő. Rajzolta: Miroslav Cipár. Fordította: Tordon Ákos, Tótfalusi István, Kovács Viktor. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. Szofia Zarabuka: Szavaz az erdő. Fordította: Papp Árpád. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Varga Katalin: Gőgös gúnár Gedeon. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp.,1982,Móra. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos. Tardos Anna-Kálló Éva-Kovács Péter: A baba első lexikonja. I. Zsófi és Peti otthon. Kovács Péter rajzolta. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.
Teresa Rodríguez: Állatmesék. A róka és a holló és más történetek. Illusztrálta: Carlos Busquets. Fordította: Nagy Zsuzsanna. Pécs,2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.