Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 461

[Rab István] Zajzoni: Kordalok. Pest, 1860, Pfeifer Szilárd, (Jacob és Holzhausen-ny., Bécs), 4+188 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.  Király János (1825-1906) a Pesti hölgy divatlap alapító szerkesztőjének ajándékozási soraival.
16098.

Rufpreis:
1 400 HUF

Arany János: Toldi; Toldi estéje. Bp., 1882, Ráth Mór. + Arany János: Toldi szerelme. Bp., 1882, Ráth Mór. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban.
16099.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16100.

Rufpreis:
2 800 HUF

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veakarts vagyisa zutósó könyvem   Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói  festett, aranyozott egészvászon kötésben
16101.

Rufpreis:
2 800 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., é. n., Lampel. Kicsit kopott gazdagon díszített vászonkötésben.
16102.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16103.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp., Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Anatole France: Nyársforgató Jakab meséi. Keleti Antal fordító dedikálásával! Bp. 1958, Európa. 127 p. Hincz Gyula rajzaival. Kiadói félbőrkötésben. Papír védőborítóval. Szép állapotban. Tékával
16105.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI, Kkiiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, apró hiánnyal a geroincen.Tékával
16106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalása Márciához. Fordította Lévay József. Bp., 1874, Ráth Mór,(Fischer J. C. és Társa-ny., Bécs), 4+48 p. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban.
16107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tacitus évkönyvei. (Annales.) Ford.: Fodor Gyula. Latin és görög classicusok fordítása és magyarázata. Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Átkötött kopottas félvászon-kötés, magánkönyvtári bélyegzővel.
16108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner Izidor, 367 p- Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, possessor bejegyzéssel, de belül jó állapotban.
16109.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF