Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Metcalfe, Daniel: A Selyemút hírmondói. Bp., 2012, Geographia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22098.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csombor Erzsébet, Horváth István (szerk.): Ezredév Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 2002, Komárom-Esztergom Megyei Ökormányzat . Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
22099.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Czina Ferenc: Emlékhelyek és műszaki emlékek a baranyai utak mentén. Pécs, n.é., Baranya Megyei Állami Közútkezelő. Kiadói papírkötésben
22100.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Willi P. Burkhardt: Panorama. Alpes. / Alps. / Alpen. Bern, 1986, Kümmerly + Frey, 172 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Francia, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
22101.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar tájak. Bp., 1958, Bibliotheca, 113+[3] p.+ 35 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban.
22102.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül.
22103.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 256 p.+ 1 (kihajtható) t.+ 10 (térképek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, térkép-melléklet nélkül.
22104.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Gebhardt Antal: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22105.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Óh, hol vagy, hol vannak álmaim? Madách Imre emlékkiállítás. Alsósztregova (Dolná Strehová). Veszprém, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22106.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
22107.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22108.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Maderspach Viktor: Hazám volt a Retyezát. [Tatabánya, 2017], Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt., 224 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal.
22109.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF