Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3518351
22098
524
Books: Travelling, Local History
Metcalfe, Daniel: A Selyemút hírmondói. Bp., 2012, Geographia. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518900
22099
524
Csombor Erzsébet, Horváth István (szerk.): Ezredév Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 2002, Komárom-Esztergom Megyei Ökormányzat . Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3518912
22100
524
Czina Ferenc: Emlékhelyek és műszaki emlékek a baranyai utak mentén. Pécs, n.é., Baranya Megyei Állami Közútkezelő. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519812
22101
524
Willi P. Burkhardt: Panorama. Alpes. / Alps. / Alpen. Bern, 1986, Kümmerly + Frey, 172 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Francia, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519867
22102
524
Tamaskó Ödön: Zempléni hegység. Magyar tájak. Bp., 1958, Bibliotheca, 113+[3] p.+ 35 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3150 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519873
22103
524
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3519895
22104
524
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 256 p.+ 1 (kihajtható) t.+ 10 (térképek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, térkép-melléklet nélkül. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3519931
22105
524
Dr. Gebhardt Antal: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520098
22106
524
Óh, hol vagy, hol vannak álmaim? Madách Imre emlékkiállítás. Alsósztregova (Dolná Strehová). Veszprém, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520100
22107
524
Illés György: Várak dicsérete. Magyarországi királyi várak. Borbás János fotóival. Bp., 1984., Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520103
22108
524
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520119
22109
524
Maderspach Viktor: Hazám volt a Retyezát. [Tatabánya, 2017], Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt., 224 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé hullámos lapokkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF