Es ist zu lizitieren
22103.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 200 HUF
Schermann Szilárd: Szögescipők nyomai a Kárpátok bércein. Karafiáth Jenő előszavával. Bp., 1937, szerző, XVI+360 p.+ 32 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos, sérült lappal, térkép-mellékletek nélkül.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |