Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Szalai Katalin: Móri kiskódex. Írta és rajzolta: - - . 15 lap, színes illusztrációkkal, kiadói mappában, 21x14 cm
22386.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins. Redigiert von Heinrich Hess. Band XXXXI. Jahrgang 1910. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins, VIII+318 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.
22388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld &amp; Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
22389.

Luis Trenker 3 kötete: Meine Berge. Das Bergbuch von - - . Berlin, 1931, Neufeld & Henius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, helyenként ázásnyomokkal. + Berge im Schnee. Das Winterbuch von - - . Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. + Berge in Flammen. Ein Roman aus den Schicksalstagen Südtirols. Berlin, 1935, Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
22390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
22391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
22392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
A Nagybányai Múzeum-Egyesület értesítője az 1903-iki egyesületi évről. Nagybánya, 1904, Morvay és Undy-ny., 97+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, néhány kissé sérült, szamárfüles lappal. (Ritka!)
22393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
1966 Debreceni református kollégium és Nagytemplom 80p. Képes kiadvány
22394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF