Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3176331
22374
524
Books: Travelling, Local History
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3301947
22375
524
Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3420946
22376
524
Csizmadia Andor (szerk.): Fejezetek a Pécsi Egyetem történetéből. DEDIKÁLT! Pécs, 1980. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492499
22377
524
Léman, Lac: Rund um den Genfer See. Leipzig, 1903, Woerl's Reisebüchverlag. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban, térképmelléklettel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495873
22378
524
dr. Horváth Ferenc: Város születik... Veresegyház a XXI. század küszöbén. Veresegyház, 1999, CEBA Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495874
22379
524
Lelkes György (szerk.): Magyar helységnév-azonosító szótár. Baja, 1998, Talma. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3495973
22380
524
500
Franco Bellato: La terra di Camaiore. Presentazione di Guglielmo Petroni. Camaiore, 1985, Comune di Camaiore. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé viseltes, ázott. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
500 600 700
3503155
22381
524
Richard Katz: Röptében a világ körül. Ford: Dr. Szánthó Dénes. Bp., én., Tolnai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3212830
22382
524
900
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3253219
22383
524
900
Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3352758
22384
524
900
Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3380284
22385
524
900
Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF