Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Horváth József: Vörösberény története. Vörösberény, 1979, Szerzői, (Mozirota-ny.), 156 p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés.
22350.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fekete István: Zsellérek. [Bp.],én., Nesztor. Kiadói papírkötés.
22351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
22352.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22353.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Péter László: A szegedi főreáliskola, elődei és utódai. Szeged Művelődéstörténetéből 7. Szeged, 1989, Móra Ferenc Múzeum, 68 p.+6 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
22354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
22355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db Érsekújvárral kapcsolatos kiadvány: Vojtech Kopcan - Jozef Blaskovics: Érsekújvár (Nové Zámky) a török megszállás alatt 1663-1685.; Érsekújvári római katolikus plébániatemplom.; Galéria umenia Nové Zámky. Változó állapotban.
22356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Stefan Zweig: Brazilia. A jövő országa. Ford.: Halász Gyula. Bp., én., Béta. 5. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
22357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Sebestyén József: A székesfehérvári prépostság és káptalan egyházi kiváltságai. Különlenyomat a Századok 1925. évi 9-10. és 1926. évi 1-3. számából. Bp., 1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, bejelölésekkel, névbélyegzésekkel.
22358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
22359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22360.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
22361.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF