Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Marita Krauss - Bernhard Grau (Hrsg.): Die Zeichen der Zeit. Alltag in München 1933-1945. Berlin, 1991, NiSHEN. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22230.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kurt Preis: München unterm Hakenkreuz 1933-1945. München, 1989, Herbig. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22231.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jakabos Ödön: Indiai útinapló. Kőrösi Csoma Sándor nyomában. Gálfalvi György utószavával. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
22232.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Buda és Pest grafikus ábrázolásai a visszafoglalás korában. 1683-1718. Graphische Darstellungen der Städte Ofen u. Pest aus der Zeit der Rückeroberung. 1683-1718. Budapest, (1937). (Budapest székesfőváros házinyomdája.) 85 + [1] p. + 16 t. (ebből 7 kihajtható). Különlenyomat a Fővárosi Könyvtár évkönyve VI. kötetéből (1936). A könyv velejét jelentő bibliográfiai tételleírások magyar és német nyelvűek. (A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai IV.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
22233.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Neubrandt Istvánné Olga Neubrandt: Braunhaxlerek - Die Braunhaxler (Magyar - Német)   Magánkiadás, 2014. 129p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  . Kiadói papírkötés.
22234.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Groller Miksa: A Pelagosa szigetcsoport topográfiai és földtani vázlata. Három kőnyom. táblával. Budapest, 1884. Légrády 127-141p, 3 térkép (színes, kihajtható,). . Fűzve, kiadói papírkötésben, védőkötésben
22235.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Tóth Sándor: Vázlatok Törökszentmiklós múltjából. Törökszentmiklós, [1957], Törökszentmiklós Városi Tanács VB. Kiadói papírkötés.
22236.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
22237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Harry, Anderson: Livingstone nyomdokain. Bp.,[1934.],Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala, 104 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
22238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Konyár falukönyve. Szerk.: Ujváry Zoltán. Debrecen, 2002, Ethnica. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (451/600) példány!
22239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Agárdi Ferenc - Borsody Bevilaqua Béla: Régi magyar világjárók. Összeáll.: Borsody Bevilaqua Béla. Szerk. és az előszót írta: Agárdi Ferenc. A szerző, Agárdi Ferenc (1898-1969) orvos, újságíró, művelődéstörténész által DEDIKÁLT példány. "Lázár Vilmosnak a jóbarátnak és régi harcostársnak szeretettel. Agárdi Ferenc." Szecskó Tamás illusztrációival. Bp., 1955, Művelt Nép, 352 p.+ 6 (fekete-fehér fotókkal) t. +1 (kihajtható térképpel) t. 2., bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
22240.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kaldori, Julia - Dalos, György: Jüdisches Budapest / Jewish Budapest. Az egyik szerző, Dalos György által DEDIKÁLT példány! Wien,2004,Mandelbaum, 236+4 p. Német és angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF