Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3441195
22290
524
Books: Travelling, Local History
Hedrich, Winfried: Mnden. Sutton 2012. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441215
22291
524
Gödi Almanach 2003. Fejezetek Göd történetéből IX.. Szerk.: Bátorfi József, Gyüre János. Göd, 2003. Kiadja Göd Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. 455p. Gazgad képanyaggal, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441346
22292
524
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. 633p. Kiadó kartonált papírkötés. címlap hiányzik noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442241
22293
524
Rome. Eyewitness Travel Guides. London-New York-Münich, 2002, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval és a gerincen kis sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3443342
22294
524
F. Mihály - Lócsy - Holl: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3445003
22295
524
Baross József: Nem a legjobb időkben születtünk. Visszaemlékezés. Balassagyarmat, 2003., Szerzői, 200 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446044
22296
524
Goivanna Magi: Provence. Florence, 2002, Bonechi, 142+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446097
22297
524
Műépítész a műemlékek városában. Csák Máté soproni épületei. Vadas József bevezetőjével. Bp.-Sopron, 2008, Körmendi Kiadó, 111+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446257
22298
524
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante, 415 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű Budapest térképpel) t. Kiadói papírkötés, benne az eredeti, szétszakadt papírborítóval, a gerincen kis sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446274
22299
524
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Bp., én (194?), Turul, ("Jövő"-ny.), 234 p. + 16 t. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446438
22300
524
Nógrádi képcsarnok. Összeáll. és előszó: Praznovszky Mihály. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 3. köt. Salgótarján, 1984, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága, 62+1 p. Számozott (535./1000) példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3446983
22301
524
Kálnay Nándor: Csesztve község története és leírása. hn., én., nyn. Az 1884-es kiadás modern másolata. Papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF