Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3421034
22278
524
Books: Travelling, Local History
London und Insel Wight. Kleine Ausgabe. Grieben Reiseführer Band 17. Berlin, 1934, Grieben-Verlag, 167+(1) p.+ 3 (kihajtható) t.; 20+(2) p.+ 1 (kihajtható, nagyméretű térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421764
22279
524
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes állapotban, dohos. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438255
22280
524
Lantos Ágnes: Dél-Buda környéki kistérség (Magyarország kisrégiói) Ceba Kiadó, 2001. 296p. Kiadói kartonált kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438405
22281
524
Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Szerk.: Dr. Téglás Tivadar. Bp., 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és Sport Alapítványa. Kiadói papírkötés. Dedikált! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438407
22282
524
Molnár Géza (szerk.): A 100 éves Kispest. 1872-1972. Budapest, 1972, Tankönyvkiadó. 291p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438435
22283
524
Mohos Márta-Hortobágyi Tibor: Regélő Kispest. Bp., 1994, Magyar Képek Kft. 74p. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440925
22284
524
A fővárosi fürdők 75 éve. Szerk.: Dr. Beck Béla. Bp.,1987, Pallas. 319p. Kiadói papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440927
22285
524
Magyar neve. Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, 267p. + Veres Kovács Atila Magyar egyházak és gyülekezetek Nagyváradon Királyhágómelléki Ref. Egyházk, 1992 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440966
22286
524
Miklósi-Sikes Csaba: 100 éves Ramassetter Vince szobra. Köztéri emlékek Sümegen. Sümeg, 2008, Sümegi Fórum Alapítvány, 111 p. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3440998
22287
524
2 db Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helytörténeti könyv: Honismereti kutatások Szabolcs-Szatmárban. I. Néprajz. + Néprajzi kutatások Nyírlugoson. I. Népi építkezés. Jósa András Múzeum kiadványai 5. és 8. Nyíregyháza, 1975-1977, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 400 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441017
22288
524
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441172
22289
524
Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 158p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF