1944 Szabályzat a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinél, a Budapest Székesfőváros Gűzműveinél és a Budapest Székesfőváros Vízműveinél havifizetéses és hetidíjas állásokra alkalmazottak illetményéről és létszámáról. / Szabályrendelet a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinél, a Budapest Székesfőváros Gűzműveinél és a Budapest Székesfőváros Vízműveinél havifizetéses és hetidíjas állásokra alkalmazottak szolgálati viszonyairól. Bp., 1944., Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 21+1 p.+1 t. Kiadói papírkötés, az elülső borító és az első 7 lap szakadt.
Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. Bp., 1959, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. Megjelent 4600 példányban.
Ernst Gaehn: Die Kirche St. Katharinen zu Danzig und ihre Entwicklung vom polygonalen zum geradlinigen Chorschlusse. Zeitschrift Für Geschichte Der Architektur Beiheft 7. Heidelberg, 1911, Carl Winter's Universitätsbuchhandlung, 7+242-282 [48] p. + 2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borító ketté szakadt, az I. tábla kijár. Felvágatlan példány.
1943 Általános ismertető Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről. 1943. Bp., Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, (Hornyánszky Viktor-ny.), 16 sztl. lev. Térképekkel illusztrált, közte Magyarország térképével, rajta a visszatért területekkel, valamint a többi térképen Pilissel, Mátrával, Máramarossal, Kárpátaljával, Erdéllyel, Balatonnal. Kiadói papírkötésben.
Ábrám Tibor Gyulai Éva A Lévay és Lévay - Tanulmányok a felső-magyarországi Református Iskolákról és Lévay Józsefről ( Lévay Füzetek 2015 - 01 ) Miskolc, 2015. LJ. Ref diákotthon 126p. Kiadói papírkötésben, új állapotban
Gene Kilgore's Ranch Vacations. The Complete Guide to Guest and Resort, Fly-Fishing, and Cross-Country Skiing Ranches. Foreword by Merv Griffin. Santa Fe, 1996, John Muir Publications, XX+(2)+608+(2) p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. / In English language. Paperback, with minor wear.
2 db könyv - Gerevich László (szerk.): Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. 1973, Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval + Pest megye képekben 1945-1970. Bp., 1970. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Rapcsányi László: Szent Péter széke fényben és árnyékban. A szerző, Rapcsányi László (1925-2013) Kazinczy-díjas író, újságíró, szerkesztő által dedikált példány. Szeged, 2003, Agapé, 200 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
Bali Pálné: Dél-Pest régiója a természetvédelmi nevelés tükrében 4. Módszertani útmutató. A szerző által dedikált példány; hozzá mellékelve a szerző aláírt kísérőlevele. H.n., 2005, magánkiadás, 130 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.