https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p
1
22242.

Gál-Fűkőlt-Horváth (szerk.): Gyöngyös: Egy kisváros a monarchia utolsó évtizedeiben, Gyöngyös, 1997. Kiadói papírkötésben 79p

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22243.

Hajdúböszörmény 1609-2009. Történelmi képeskönyv. Összeáll.: Dr. Lázár Imre. Hajdúböszörmény, 2009,Hajdúböszörmény Város Önkormányzata. 208p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy Lajos:  A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.) (Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás. Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos". Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben. (Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.) Prov.: Szamos György történész, antikvárius. Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.
1
22244.

Nagy Lajos: A Víziváros XVII. század végi topográfiája. (Dedikált.)
(Budapest, 1964). (Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata - Révai Nyomda). 181-249 + [3] p. Egyetlen önálló kiadás.
Dedikált: "Szamos Györgynek barátsággal: Nagy Lajos".
Nagy Lajos helytörténész egész oldalas térképvázlatokkal és látképekkel illusztrált történeti urbanisztikai tanulmánya a Víziváros beépültségét vizsgálja a XVII. század utolsó éveiben.
(Különlenyomat a Tanulmányok Budapest múltjából című sorozat 16. kötetéből.)
Prov.: Szamos György történész, antikvárius.
Fűzve, gerincén vászoncsíkkal erősített korabeli borítóban. Jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016-  A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal
1
22245.

Dr. Szalay Ferenc: Cserhátszentiván 2016- A Cserhátszentivániak VII. Világtalálkozója 2016. június 25-án, a falu névadójának szentelt templom török hódoltság utáni újraépítésének 257 ik, az új templom felszentelésének 74. és a falú írásos említésének 751. évfordulóján. 348p. Kiadói papírkötésben, gazdag képanyaggal

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés
1
22246.

Dombóvári Antal: Rákosliget története 1907-1950. Bp., 2007. Erdős Renée ház. 177p. Gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
22247.

Tatry rozprávajú. The Tatras tell their tale. Bratislava, 1969, Tatrapress. Szlovák, orosz, angol, francia és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22248.

A délvidéki településeinek nemzetiségi adatai (1880-1941.) Szerk.: Dr. Kepecs József. A Módszertani megjegyzéseket írta Dr. Dányi Dezső. Bp. , 1988, Központi Statisztikai Hivatal, 309 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22249.

Szucsik-Nagy Sándor: Hóstyák népe. Néprajzi tanulmány, egri vőfélyversek. Eger, 2005, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22250.

Boér Hunor - Tamás Sándor: Szentanna. DEDIKÁLT! Sepsiszentgyörgy, 2019, Székely Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.
1
22251.

75 év a fővárosi útfenntartás szolgálatában. Közútfenntartási Igazgatóság, Bihari úti telep 1926-2001. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. 1940.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben
1
22252.

1943 Kassa Idegenforgalmi ismertető csak képes oldalakkal, Kassa, Wiko. Kiadói papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
22253.

Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006, Szép Sopronunk Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse