Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 393
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3475490
22158
524
4800
Books: Travelling, Local History
Horváth Imre - Palovics Lajos (szerk.): Biatorbágy ,,ezer" éve. Helytörténeti olvasókönyv I. Az egyik szerkesztő, Palovics Lajos történész, kartográfus, Biatorbágy volt polgármestere által dedikált példány. Biatorbágy, 2002, Biatorbágy Kultúrájáért Alapítvány, 263+[1] p.+ VIII (színes képek) t. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3477825
22159
524
3800
Maik-Jens Springmann: Fundort Ostsee. Eine maritim-archäologische Zeitreise entlang der deutschen Ostseeküste. Rostock, 2000, Hinstorff, 180+[4] p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3482506
22160
524
4800
József Álmos: Országzászló-állítások Háromszéken. Sepsiszentgyörgy, 2006, T3 Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3387406
22161
524
4400
Out of Rome. Aquincum / Augusta Raurica. Élet a Római Birodalom két városában. Das Leben in zwei römischen Provinzstädten. Szerk.: Zsidi Paula et al. Bp.-Augst, 1997, Budapesti Történeti Múzeum - Römerstadt Augusta Raurica, 337 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3511616
22162
524
Borsos Béla-Sódor Alajos-Zádor Mihály: Budapest építészettörténete, városképei és műemlékei. Szerk.: Pogány Frigyes. Bp., 1959, Műszaki. Rengeteg képpel és 3 térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3373989
22163
524
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. + Gévai Imre: Szülőfalunk Kocsér. Honismereti munkatankönyv. Megjelent 400 példányban. Kocsér, 2000. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3401316
22164
524
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3408811
22165
524
Babos Lajos, Szenttamási: A Sárvárvidéki körjegyzőség története. (Csénye, Kissitke, Nagysitke és Rábasömjén községek monográfiája.) Sajtó alá dolgozta: Pável Ágoston. A Dunántúli Szemle Könyvei 216 sz. [Szombathely], 1943., Dunántúli Szemle, (Martineum ny.), 288 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3420727
22166
524
Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes története. Sepsiszentgyörgy, 1999, Medium Kiadó. 223p. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3420732
22167
524
Katus Norbert Kucza Péter: Ahogyan nagyszüleink látták - Sülysáp ( Képek Tépiósáp múltjából ) 94p. Kiadói kartonált papírkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3438128
22168
524
Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. 282p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3438399
22169
524
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. 508p. + 4t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, papír védőborítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF