Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Szakál Aurél (szerk.): Kiskunhalas almanach. Városismertető az ezredfordulós Kiskunhalasról. Kiskunhalas, 2002, Kiskunhalas Város Önkormányzata. 832 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
22338.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek...Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
22339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
22340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Carol Baker: British Columbia. The Pacific Province. Vancouver, 1980, Whitecap Books, 63 p. Angol nyelven. Gazdag, színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
22344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Budapest Székesfőváros Törvényhatósági Bizottsága 1938. évi március hó 30.-án tartott 3-ik, rendes közgyűlése. (Jegyzőkönyv). Bp., 1938, Székesfővárosi háziny., 93-142 p. Kiadói tűzött papírkötés, erősen sérült, a tűzéstől különvált borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
22345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 17. A Hajdúvárosok országgyűlési képviseleti jogának elnyerése 1790-1791, Hajduböszörmény, 1992, Kiadói papírkötésben
22346.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Baranyai Júlia: Gyertyafény. Laskó, egy régi magyar falu krónikájából. Sziget, 1961. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22347.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, kihajtható táblákkal, térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, Ex libris Dr. Bátori Mária.
22348.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kis lapszéli foltokkal.
22349.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF