https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.
1
22110.

Zubriczky Aladár dr.: Vasárnapok a Tátrában. Bp., 1911, Szent-István Társulat kiadása. Kissé viseltes papír kötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.
1
22111.

Pest-Buda Anno 1838. (13 színes reprodukciót tartalmazó mappa, kísérőfüzettel.) Összeáll. és a kísérő szöveget írta: Rózsa György. Bp., 1972, Magyar Helikon - Corvina, [32] p.+ 13 t. Kissé viseltes kiadói papírmappában, ex libris-szel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.
1
22112.

Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház Alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991, magánkiadás, 132 p. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.
1
22113.

A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
22114.

Pesty Frigyes: Borsod vármegye leírása 1864-ben.Sjtó alá rendezte: Tóth Péter. Documentatio Borsodiensis. V. Miskolc, 1988, Herman Ottó Múzeum. Utolsó oldalon kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.
1
22115.

Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Magyarország Felfedezése. Szerk.: Sárközi György. Bp., [1938.], Atheneum, 275 p.+8 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült eredeti kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
22116.

Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslapok és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004, Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
1
22117.

Fleisz János: Város, kinek nem látni mását. Nagyvárad a dualizmus korában. Nagyvárad,1997, Charta. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.
1
22118.

A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban
1
22119.

Szirtes Gábor: A milleniumi Pécs. Pécs, 1996. Kiadói kartonálásban

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.
1
22120.

Franz Simon: Bäuerliche Bauten im Südburgenland. Ein Bilderbuch über bäuerliches Bauen von einst im Heanzenland mit 77 ganzseitigen Bildtafeln nach Originalzeichnungen des Autors. Oberschützen, 1971, szerzői kiadás, 166+(2) p. Egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban. / In German language. Hardcover, with slightly torn and stained dust jacket.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.
1
22121.

Torontál vármegye. Magyarország Vármegyéi és Városai. Szerk. Dr. Borovszky Samu. 437 képpel, ezek között 370 műnyomású autotípia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 czímerrrajz. Bp., [1910], Országos Monografia Társaság - Légrády. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben, gerinc sérült, egyébként jó állapotban , intézményi bélyegzőkkel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse