Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Sós Judit - Farkas Zoltán: Erdély. Útikönyv. 2005, Kelet-Nyugat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22084.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reinhard Götz - Friedrich Butta: Das alte Traiskirchen. Ein Bilderalbum mit historischen Photographien und Ansichtskarten (1900-1970) und einer einführenden Geschichte der Stadt Traiskirchen. Bp., 2006, Heimat Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22085.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Veszprém Megyei Múzeumok Közleményei 8. Szerk.: Éri István. Veszprém, 1969, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
22086.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőben Ford.: Endre Dénes. Wien-Bp., [1926], Danubia, 1 (címkép) t.+ 267+(1) p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
22088.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ember Győző: Az újratelepülő Békés megye első összeírása 1715-1730. Békéscsaba, 1977. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22090.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Petőcz Károly: Az orosházi Demartsik Nyomda. Az 1913. évi emlékkönyve alapján. Gyoma, 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22091.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1938 Aggteleki cseppkőbarlang, kihajtható utazási prospektus. Bp., Magyar Turista Szövetség, (ifj. Kellner Ernő-ny.), sarkain kis gyűrődésekkel.
22092.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fehér József (szerk.): Dévaványa régen és ma. Dévaványa é.n. 136p. Kiadói kartonált papírkötésben
22093.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bagyinszki Zoltán - D. Nagy András: Gyula. Régen és ma. / Früher und Heute. I. köt. Gyula, 2003, Gyulai Évszázadok Alapítvány, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22094.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lóczy [Lajos], Louis (szerk.): A Geographical, Economic and Social Survey of Hungary. Edited by - - . Publications of the Hungarian Geographical Society. Bp., 1919, "Pátria"-ny., 121+[1] p.+ 3 (térképek) t.+ 1 (Magyarország vasúti térképe, kihajtható) t. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen sérüléssel.
22095.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Görbedi Miklós (szerk.): Tiszalöki füzetek. 13. szám. 2000. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22096.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karl Angebauer: Ovambo. 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Ford.: Szirmay Józsefné. Bp., (1931), Dante, 252 p.+16 (fekete-fehér fotók) t.+1 (egészoldalas térkép) t.
22097.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF