Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 393

Woenig, Franz: Eine Pusztenfahrt. Bilder aus der ungarischen Tiefebene. Leipzig, [1892], Carl Jacobsen, [8]+196+[4] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül a lapok jó állapotban.
22060.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Maróti Géza és Zebegény. 1875-1941. Géza Maróti and Zebegény. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2003, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, az egyik alsó sarkán gyűrődéssel.
22061.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zágonyi Sámuel: Kanada egy európai bevándorló megvilágitásában. Bp.-Bridgeport, 1926, szerző (Váci kir. országos fegyintézet-ny.), 207+[1] p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ [8] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, a hátsó borítón és az utolsó néhány lapon kisebb sérüléssel.
22062.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ecsedi István dr. (összeáll.): Debrecen és a Hortobágy. Bp., Somló Béla. Félvászon kötés, jó állapotban.
22063.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kurucz Katalin: A nyíri Mezőség neolitikuma. Jósa András Múzeum Kiadványai 28. Nyíregyháza, 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22064.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Hudi József: Pénzesgyőr története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1998, szerző, 330+[4] p. Egyetlen kiadás. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
22065.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rákospalota és Rákosvidék. Szerk.: Zsemley Oszkár. Magyar Városok és Vármegyék Monografiája XXIV. Bp., 1938, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 433+[1] p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, sérült borítóval és gerinccel, szétvált fűzéssel, széteső állapotban.
22066.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jancsó Árpád: A temesvári Bega-hidak krónikája. Bp.-Temesvár, 1999, Magyar Útügyi Társaság - Erdélyi Magyar Műszaki Tudományos Társaság, 164+[4] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22067.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
12 db vegyes helytörténeti könyv és kiadvány: Ádámfy József: A világ Kossuth szobrai.; Fekete József: Ábrahámhegyi krónika.; Páldi András: Húsz év Rákóczifalván.; Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája.; stb. Változó állapotban
22068.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Griebens Reiseführer útikönyv-sorozat 2 kötete (Band 201, 75.)  L. V. Bertarelli: Oberitalien. Berlin - Milano, 1926, Grieben-Verlag - Touring Club Italiano. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;   Der Rhein von Düsseldorf bis Frankfurt/M. Kleine Ausgabe mit Angaben für Autfahrer. Berlin, 1938., Grieben. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22069.

Griebens Reiseführer útikönyv-sorozat 2 kötete (Band 201, 75.)

L. V. Bertarelli: Oberitalien. Berlin - Milano, 1926, Grieben-Verlag - Touring Club Italiano. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;

Der Rhein von Düsseldorf bis Frankfurt/M. Kleine Ausgabe mit Angaben für Autfahrer. Berlin, 1938., Grieben. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Anne-Louise-Germaine de Staël] Frau von Staël: Ueber Deutschland. Mit Einleitung und Anmerkungen deutsch von Robert Habs. I-II. köt. [Egybekötve.] Leipzig, é.n., Philipp Reclam jun., 484 p.; 436 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22070.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel.
22071.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF