Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3483877
12199
522
Royal dux art deco stilizált női akt figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3440278
12200
522
100000
cca 1930 Zsolnay eozin mázas rókás névjegykártyatartó tál, jelzett (pajzs pecsét), kis restaurálással. formaszám: 6810, 28×25 cm, m:15 cm /// c. 1930 Zsolnay eosin-glazed fox-themed business card holder dish, marked (shield), with minor restoration. Model number: 6810, 28 × 25 cm, height: 15 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3440454
12201
522
70000
Zsolnay búzavirág mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában, bontatlanul. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3421978
12202
522
65000
Herendi Rothschild mintás váza kék halpikkelyes díszítéssel (RO-EB). Jelzett, hibátlan, m: 33 cm /// Herend Rothschild pattern vase with blue fish scale decoration (RO-EB). Marked, flawless, height: 33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3440267
12203
522
60000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3437462
12204
522
60000
Zsolnay kisplasztika - Teknősbéka. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz, páncélja repesztett mázas.. Terv.: Török János, 1960 körül, jelzett, hibátlan, 9,5x6 cm /// Zsolnay Small Sculpture - Tortoise. Fine faience covered with acid-etched eosin glazes, its shell with "crackled glaze". Designed by János Török, around 1960, signed, flawless, 9.5×6 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3401319
12205
522
36000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3444341
12206
522
30000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3472702
12207
522
24000
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3365643
12208
522
24000
Hollóházi karácsonyi mintás mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3473507
12209
522
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3473423
12210
522
Díszes kétrészes majolika borkiöntő ezüstlemez rátéttel, jó állapotban, m: 31 cm, d: 29 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen