Porzellan

Zahl der Lose: 339

Royal dux art deco stilizált női akt figura, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12199.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
12200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Zsolnay búzavirág mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában, bontatlanul.
12201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimales Gebot:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Herendi Rothschild mintás váza kék halpikkelyes díszítéssel (RO-EB). Jelzett, hibátlan, m: 33 cm /// Herend Rothschild pattern vase with blue fish scale decoration (RO-EB). Marked, flawless, height: 33 cm
12202.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
12203.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Zsolnay kisplasztika - Teknősbéka. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz, páncélja repesztett mázas.. Terv.: Török János, 1960 körül, jelzett, hibátlan, 9,5x6 cm /// Zsolnay Small Sculpture - Tortoise. Fine faience covered with acid-etched eosin glazes, its shell with "crackled glaze". Designed by János Török, around 1960, signed, flawless, 9.5×6 cm.
12204.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
12205.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Schütz Blansko törpés fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hibátlan, d:30 cm / Schutz Blansko wall plate with dwarfs, signed, good condition, hand painted
12206.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Zsolnay Nádor Judit (1934-2016) terve alapján design váza. Az első szériából, 1960 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 13 cm
12207.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hollóházi karácsonyi mintás mokkás / kávés készlet. Jelzett, teljes, hibátlan.
12208.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zsolnay kenyérszelő asszony, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, m: 30,5 cm
12209.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Díszes kétrészes majolika borkiöntő ezüstlemez rátéttel, jó állapotban, m: 31 cm, d: 29 cm
12210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen