Es ist zu lizitieren
12203.
Porzellan
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
60 000 HUF
Herendi Barokk szerelmes pár virágokkal. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 14x17 cm Ritka /// Herend Baroque Loving Couple with Flowers. Hand-painted, signed, restored. 14 × 17 cm. Rare.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |