Porzellan

Zahl der Lose: 339

Herendi indai kosár mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
12175.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
1846 Sévres zsánerjelenetes dísztál a Chateau St. Cloud sorozatból. Jelzett, datált, jelzett továbbá az Ovington Brothers New York kereskedői jelöléssel, hibátlan, d: 24 cm /// 1846 Sévres genre scene decorative plate from the Château de Saint-Cloud series. Marked and dated; additionally bearing the Ovington Brothers, New York retailer's mark. In flawless condition. Diameter: 24 cm.
12176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Herendi Apponyi Blue mintás kávés készlet. Jelzett, teljes, rózsa fogón kis pattogzással, kanna fogója restaurált, repedt.
12177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Zsolnay pillangó mintás kávés készlet süteményes tányérokkal. Jelzett, teljes, hibátlan.
12178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
cca 1920 Zsolnay labradormázas váza. Jelzett, talpánál pattogzással, m: 12 cm
12179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
1937-1942 Porzellanfabrik Passau feszület porcelán korpusszal, Terv.: Ludwig Sonnleitner. Jelzett, hibátlan, 70x38 cm
12180.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Herendi Viktória mintás urna váza. Kézzel festett, jelzett, aranyozáson kis kopással, m: 24,5 cm
12181.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Zsolnay eozin mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozása kopott, m: 22 cm
12183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Zsolnay kisplasztika - Éti csiga. Selyemfényű eozin mázakkal fedett finomfajansz, jelzett, hibátlan, 11x6 cm
12184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Viktória mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Az óra rész nincs kipróbálva. d: 28,5 cm
12185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
cca 1900-1920 Sarreguemines Fleury 34 részes kávés-teás összeállítás. Jelzett, sérüléssel, mázszíneződéssel, így egyben ritka!
12186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
10
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen