Porzellan

Zahl der Lose: 339

Orosz, Gzhell porcelán figurák és asztali só- és borsszóró készlet, kulacs, stb összesen 15 (18) db Kékkel festett, jelzett, hibátlan
12187.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
4 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 18,5 cm
12188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Herendi 2 darab madár figura, jelzett, hibátlan, m: 7,5-9 cm
12190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Herendi Rotschild mintás buillon leveses csésze. Kézzel festett, jelzett , hibátlan d: 14 cm
12191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Zsolnay tollazott mintás mélytányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
12192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Zsolnay tollazott mintás nagytányér szett, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
12193.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 19. sz. vége, Fischer Emil virágtartó kaspó, jelzett, felületi sérüléssel, kopással, több helyen restaurált, d: 33 cm, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
cca 1885 Zsolnay dísztál arabos dekorral. Többszínű mázzal bevont korongozott fehércserép, áttört díszítéssel. Jelzett: masszába nyomott ZSOLNAY PÉCS felirat és 2241 formaszám. Mázrepedéssel, d: 21,5 cm
12195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Zsolnay eozin mázas kaspó. Terv.:Kovács István, belül mázrepedésekkel, m:12,5 cm, d: 16,5 cm
12196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Zsolnay "Éva" virágmintás peremű 62 részes szervírozó készlet, közte nemesi monogrammal díszítettek. Jelzett, közte kis kopással. Így egyben ritka!
12197.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Zsolnay jazz zenekar mintás retro art deco váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
12198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen