Porzellan

Zahl der Lose: 339

Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, extra tálcával, rózsákon kis sérüléssel, teljes, jelzett.
12211.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Herendi Rothschild mintás fodros háromszög kínáló. Jelzett, minimális karcokkal, 24x25,5 cm
12213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1900 Capodimonte vagy annak stílusában: Puttó alakos váza. Jelzett, restaurált, sérüléssel, fedél nélkül, m: 14 cm
12214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 18 cm
12215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
12216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
12218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
12219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
12220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen