Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3467380
12211
522
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás / kávés készlet, extra tálcával, rózsákon kis sérüléssel, teljes, jelzett. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3470108
12212
522
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. Kézzel aranyozott, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3441294
12213
522
28000
Herendi Rothschild mintás fodros háromszög kínáló. Jelzett, minimális karcokkal, 24x25,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3444367
12214
522
cca 1900 Capodimonte vagy annak stílusában: Puttó alakos váza. Jelzett, restaurált, sérüléssel, fedél nélkül, m: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3441269
12215
522
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Jelzett, minimális kopással, d: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3443701
12216
522
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3443703
12217
522
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3425890
12218
522
95000
Zsolnay pillangó mintás 12 személyes kávés készlet, jelzett, teljes, hibátlan. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3426609
12219
522
22000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3432043
12220
522
Hollóházi nőszirom mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 10 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3432052
12221
522
Hollóházi ritka mintával díszített kínáló, jelzett, hibátlan, 17x14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3383507
12222
522
55000
Herendi Shanghai mintás kaviárkínáló, plasztikus halfigurákkal, kagyló alakú kínálórésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen