Porzellan

Zahl der Lose: 339

4 személyes angol kőporcelán teás és reggeliző készlet, Jelzett, matricás, hibátlan
12259.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Postás üzemi bajnokság sakk és labdarúgás plakett, jelzett, d: 6,5 cm
12260.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Royal Porzellan fehérmázas modernista váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12261.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12262.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier, jelzett, hibátlan (mázrepedéssel), 7,5x7,5 cm
12263.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás kínáló. Jelzett, aranyozáson kopással, 23x19 cm
12264.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zsolnay virág mintás gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12265.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1940 Kínai export porcelán ovális dísztál, jelzett, hibátlan, fém tartón, 25x17 cm
12266.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzett nagyméretű porcelán kutya figura, hibátlan, m: 33 cm
12267.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kínai 6 darabos gyertyatartó garnitúra, címkével jelzett, m: 12 cm
12268.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Cseh alt wien rokokó férfi figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12269.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Hollóházi fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12270.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen