Porzellan

Zahl der Lose: 339

Zsolnay aranykontúrozott virágmintával díszített paradicsomvirág váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
12247.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Wedgwood jasperware ékszeres doboz és váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm alatt
12248.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
12249.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
12250.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Heinrich modern váza, aranyozott szájperemmel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12251.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hollóházi pletykálkodók. Terv.:J. Seregély Márta kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
12252.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900, Fedeles bonobnier, kis kopással, 14x11 cm
12253.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Hollóházi Miskolci Likőrgyár Avi-Cum italos üveg, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12254.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes sokdarabos porcelán és kerámia tétel, közte Zsolnay, alt wien, stb.
12255.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, kopással, 8,5x7 cm
12256.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ilmenau porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm
12257.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Königliche Porzellanmanufaktur art deco kis kiöntő. Jelzett, fülénél repedésvonallal, m: 14 cm
12258.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen