Porzellan Zahl der Lose: 339
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511238
12247
522
Zsolnay aranykontúrozott virágmintával díszített paradicsomvirág váza, jelzett, hibátlan, d: 13 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3510715
12248
522
Wedgwood jasperware ékszeres doboz és váza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm alatt noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504492
12249
522
2 db Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504493
12250
522
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3508228
12251
522
Heinrich modern váza, aranyozott szájperemmel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3506924
12252
522
Hollóházi pletykálkodók. Terv.:J. Seregély Márta kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3502503
12253
522
cca 1900, Fedeles bonobnier, kis kopással, 14x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3505306
12254
522
Hollóházi Miskolci Likőrgyár Avi-Cum italos üveg, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505472
12255
522
Vegyes sokdarabos porcelán és kerámia tétel, közte Zsolnay, alt wien, stb. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507230
12256
522
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, kopással, 8,5x7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506215
12257
522
Ilmenau porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3508389
12258
522
Königliche Porzellanmanufaktur art deco kis kiöntő. Jelzett, fülénél repedésvonallal, m: 14 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen