Porzellan

Zahl der Lose: 339

Aquincumi karácsonyi mintás ékszeres tál, jelzett, hibátlan, 11x14 cm
12295.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1880-1900 Szecessziós osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 18 cm
12296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1895-1970 Budapesti Porcelángyár kulacs, m: 11 cm
12297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Antik szószkínáló edény, jelzett, lepattanással, kanállal, h: 21 cm
12298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Johann Haviland egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzés nélkül, minimális kopással, d: 18 cm
12299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gránit fürdőszobai akasztó, jelzett, kis kopással, 12x6 cm
12300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3 db porcelán tárgy: Mettlach csempék festőkkel, dekoratív tál, + 2 Delft cipő
12301.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 19 cm
12302.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fürstenberg vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
12303.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rosenthal vékonyporcelán 6 darabos süteményes tányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
12304.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csehszlovák zsánermintás dísztál, illetve csésze alátéttel, dobozában.
12305.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Moyal KPM modernista váza, biszkvit és festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12306.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen