Porzellan

Zahl der Lose: 339

Szecessziós kiöntő, kis kopással, m: 14 cm
12283.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
12284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Aquincum cipőt kötő fiú, hibátlan, m: 10 cm
12285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
6 db herendi süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 17 cm
12286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1922-1930 Königszelt Silesia 18 részes 6 személyes vékonyporcelán tányér garnitúra, jelzett, minimális kopással, tűzhibával, d: 19-25 cm
12287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hollóházi vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12288.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szecessziós stílusú Bavaria tejkiöntő, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
12289.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
cca 1880 Osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, pattogzással, d: 15,5 cm
12290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bécsi biedermeier 5 darabos tál szett, egyik talpon pattanással, d: 19 cm
12291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Klasszikus kínai madár- és virágmintás váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
12292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Szecessziós stílusú Bavaria teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
12293.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gyermekfigurás gyertyatartó pár, m: 6,5 cm
12294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen