Porzellan

Zahl der Lose: 339

Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
12331.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: Váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
12332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hollóházi kézzel festett porcelán kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jadeborg Bouquet Friesland 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Delft váza. Jelzett, m: 14,5 cm
12335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi litofán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
12336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Limoges Rainer monacói herceg és felesége házasságára készült mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan
12337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Herendi Viktória mintás kínálótál, jelzett, kis kopással, 15,5x15,5 cm
12338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Aquincum bólogatós kutya figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ezüstözött 3 részes szervírozó készlet, hibátlan, m: 23 cm alatt
12340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Kahla zsánermintás irizáló egyszemélyes reggeliző szett, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi Viktória mintás karmos váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
12342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen