Porzellan

Zahl der Lose: 339

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
12427.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm
12428.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm
12429.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ditmar 2 darab nagyobb vadászmintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
12430.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger &amp; Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
12431.

cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Aquincum álló női akt, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, m: 27 cm
12432.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Meissen porcelán plakett "Soha többé fasizmust" felirattal, jelzett, díszdobozban, d: 15 cm
12433.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Reosenthal Ilovszky János bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 10x7 cm
12434.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
12435.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
12436.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937-1945 Bavaria Bareuther 12 személyes kávés készlet, jelzett, kopással, teljes.
12437.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimales Gebot:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
12438.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen